Haber

Wanda Nara’dan sağlık açıklaması: Test sonuçlarımı bekliyorum

Galatasaray’da transfer görüşmeleri devam eden Arjantinli futbolcu Mauro Icardi’nin eşi ve teknik direktörü Wanda Nara, hastalığı hakkında ilk kez konuştu.

“Hastaneye gönüllü olarak kabul edildim”

Nara, masrafların bir kısmının kötü çıktığını ancak kesin bir teşhisin konulamadığını ve soruşturmaların devam ettiğini, mahremiyeti için daha fazla açıklama yapmayacağını söyledi.

Sosyal medya hesabından yaptığı rutin kontrollerde bazı değerlerinin farklı çıkması nedeniyle gönüllü olarak hastaneye kaldırıldığını söyleyen Nara, şunları söyledi: “Çarşamba günü hep yaptırdığım rutin kontrollerde bazı değerlerim farklıydı. Sonra kendi isteğimle hastaneye kaldırıldım, başka kontroller de yaptırdım. Perşembe günü hastaneden taburcu oldum. kendi isteğim.”söz konusu.

“Evdeyim, test sonuçlarını bekliyorum”

Wanda Nara, sağlık durumunu çocuklarından saklamaya çalıştığını ancak çocuklarının bu haber sayesinde öğrendiğini kaydetti. “Her anne gibi korkularımı, endişelerimi çocuklarımdan saklamaya çalıştım. Maalesef cuma günü bir gazetecide bende olmayan bir hastalığa yakalandığı haberini gördüm. Şu an evdeyim, bekliyorum. test sonuçları.”terimleri kullandı.

Arjantinli gazeteci Jorge Lanata, Wanda Nara’nın lösemi olduğunu iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu