Yaşam

Gönül Dağı 126. bölüm fragmanını izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Dağı Dizi, yayınlanan son bölümünde izleyiciyi yine merakta bırakan bir sonla sona erdi. Gönül Dağı 126. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmayacağına dair sorular ortaya çıktı. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 126. bölüm fragmanını izle! Gönül Dağı serisi; Anadolu’yu konu alan, izleyiciye keyifli anlar yaşatan sıcacık bir aile dizisidir. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 126. bölüm fragmanını izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanını izleyin! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde…

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gönül Dağı 126. bölümü bekliyor. Şimdi ise Gönül Dağı 126. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Gönül Dağı 126. bölüm fragmanı 125. bölüm bitiminden hemen sonra yayınlanacaktır. Buna göre Gönül Dağı 126. bölüm fragmanı yayınlandığında haberimiz güncellenecektir.

GÖNÜL DAĞI 125. BÖLÜM ÖZETİ

Taner ve Selma, kayalardan düşen Yasemin’i hastaneye kaldırır. Yaptığı kötülüğü öğrenmesine rağmen hayatta kalma mücadelesi veren Yasemin’e Selma destek olur. Yasemin kurtulabilecek mi? Dolandırıldığı gerçeğiyle yüzleşen Veysel, ailesiyle gerginlik yaşar. Veysel, parasını geri almak için Musti’nin peşine düşer. Veysel, Musti’yi bulunca ne yapacak? Hüseyin, Adile’nin evinden asla çıkamayacağını düşünürken beklenmedik bir kaza meydana gelir. Hüseyin ve ailesi Ramazan’ın evine gider. Ramazan ve ailesinin tepkisi ne olacak? Sefer ve Hamdi her yerde Süslü Badegül’ü arar. Fantezi Badegül’ü bulabilecekler mi?

GÖNÜL DAĞI HANGİ GÜN YAYINLANIR?

Gönül Dağı serisi; İzleyicilere keyifli anlar yaşatan, Anadolu’yu konu alan sıcacık bir aile dizisi. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı her cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de izleyicisiyle buluşuyor.

habersiverek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu