Haber

Cansu Tosun Yasak Aşkla Gündeme Gelen Babasıyla Tanışıp Tanışmadığı Sorusunu Yanıtladı

Şahsiyet’in 2. sezon galasına katılan Cansu Tosun, Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile yaşadığı yasak aşkla gündeme gelen babası hakkındaki soruları yanıtladı. Ayrıntılar?

Hatırlarsanız her şey bu fotoğrafla başlamıştı ve magazin gündemi oldukça karışmıştı…

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un Nişantaşı sokaklarında birlikte görülmesi üzerine “yasak aşk yaşadıkları” dedikoduları ortaya atıldı ve kısa süre sonra ortaya çıktı söylentiler doğruydu.

Sayfa 2’ye katılan ve “Gördükleriniz doğrudur, Allah’a bırakıyorum” diyen Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun, referanslarını paylaşmaya devam ederken, Ümran Seyhan’la yazlık evde yan komşu olduklarını öğrendik. ve çok iyi arkadaşlar olduklarını.

Cansu Tosun ve Serenay Sarıkaya, sosyal medyada büyük tepki çeken yasak aşk hakkında yorum yapmamayı ve sessiz kalmayı tercih etti.

Ancak geçtiğimiz günlerde Şahsiyet dizisinin 2. sezon galasına katılan ve gazeteciler tarafından köşeye sıkıştırılan Cansu Tosun, babasıyla ilgili soruları yanıtlamak zorunda kaldı.

Yasak aşkı soran muhabirlere ilk olarak tepki gösteren Cansu Tosun, “Şimdi mesela diziyi sorarsanız daha heyecanlı, çok güzel bir işe başladım. Çok iyi gidiyor. Tiyatro oyunum çok iyi gidiyor.”

“Annem ve babam hakkında konuşmak istemiyorum çünkü özel hayatımdan hiç bahseden biri değilim, bırakın annem ve babam hakkında konuşayım… Bu çok saygısızlık olur” dedi.

Daha sonra “Herkes yaptığından sorumludur…” diyen Cansu Dere, daha sonra “Herkes kendi hayatından sorumludur” diyerek toparlandı. Babasıyla görüşüp görüşmediği sorulduğunda ise “Öyle bir şey mi var? O benim babamdır” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu