Haber

Başkan Yıldızlar: Yeniden adayım

Başkan Yıldızlar: Yeniden adayım

 

 

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, tarihi Beydağ Kalesi’nde yaptığı canlı yayında, Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olacağını duyurdu.

Canlı yayın programında kendisine “Aday mısınız?” diye soruldu. Soru üzerine Başkan Yılmazlar, yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

 

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde cumhurbaşkanlığı yarışına katılacağını ilk kez duyurdu. Feridun Yılmazlar, “Ben de aday olacağım, parti genel merkezimiz aday gösterirse ben de aday olacağım” dedi. Devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi Beydağ İlçe Teşkilatımızla omuz omuza seçime yürüyeceğiz. Mutlu Beydağ’a aday olacağım ve en önemlisi Beydağ’ımıza hizmet edeceğim.” söz konusu.

 

“İlkleri yaşadığımız Beydağ’a adayım”

 

Başkan Yılmazlar, “1672 günlük hizmet süremiz göz açıp kapayıncaya kadar geçti. İlk günden bu yana sahada var gücümüzle çalıştık. Sel, deprem, salgın hastalık, yangın gibi tüm olumsuzluklara rağmen Beydağ’a nasıl hizmet edebiliriz diye mücadele ettik. Geçtiğimiz 1672 gün içerisinde kısıtlı bütçemize rağmen hizmetlerimizi sürdürmek için yoğun çaba harcadık. İşçi maaşlarının bir gün bile gecikmediği ender belediyelerden biriyiz. Dört buçuk yılda yapılmayanı yaptık, ilklere imza attık. İmkansız denileni yaptık. Bunu yapamayacağımızı söylemedik. Buradan önümüzdeki dönemde yaptıklarımızı tamamlayalım, ulaşamadıklarımıza daha güçlü hizmet etmeye devam edelim, yarım kalan projelerimizi tamamlayalım, yeni projeler geliştirelim diyorum. “İlkleri getirdiğimiz Beydağ’a nice ilkleri de kazandıralım” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habercerkezkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu