Teknoloji

Amazon’un Fallout Serisinden Sızan Set Fotoğrafları: Wasteland Görünüyor

Amazon şimdi de oyun dünyasının en ünlü markalarından biri olan Fallout’u ekranlarımıza getirmeye hazırlanıyor. Rings of Power felaketinin ardından oyuncuların gönüllerince beklediği Fallout serisinden sızan set fotoğrafları da bizleri nasıl bir dünyanın beklediğini gözler önüne serdi.

Şimdi de Fallout serisinden yeni sızıntılar var.

Devam eden diziden sızan set fotoğrafları, Amazon’un atmosfer açısından oldukça başarılı bir iş çıkardığını gösteriyor. Wasteland’ın tekinsiz atmosferinin hakkını fazlasıyla verdiğini söyleyebiliriz.

Merakla beklediğimiz dizinin ilk bölümünün yönetmeni Jonathan Nolan.

Lisa Joy ve Jonathan Nolan ikilisi de dizinin baş yazarları olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Walton Goggins ve Ella Purnell de şimdilik kadroda olacağını bildiğimiz isimler arasında yer alıyor.

Elbette Bethesda’nın önemli isimleri Fallout serisinde de görev yapacak.

Fallout serisinin geliştiricisi Bethesda’nın işvereni Todd Howard ve şirketin yetkili isimlerinden James Altman da Amazon’un dizi uyarlamasında yer alan isimler arasında. Bu ikili, oyuncuların telaşını bir nebze de olsa hafifletmek adına değerli katkılar sağlayacak gibi görünüyor.

Peki Fallout serisi ne zaman çıkacak?

Çekimleri devam eden ve post prodüksiyon sürecine bile başlamamış olan Fallout serisi için elimizde resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak tüm bunlar göz önüne alındığında diziye pek de yakın olmadığımız aşikar.

haber-yuregir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu