Haber

Aliağa Belediyesi’nden Bayramda Mezarlığa Ücretsiz Ulaşım

Aliağa Belediyesi, arife ve bayram günlerinde mezarlığı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarına ücretsiz ulaşım hizmeti verecek.

Aliağa Belediyesi arife ve bayram günlerinde iki servis aracıyla hizmet verecek. Arife günü servis araçları Aliağa Gençlik Merkezi ve Jandarma Lojmanları’ndan 10.00-11.00-12.00-13.00-14.00-15.00 ve 16.00 saatlerinde hareket edecektir. Aliağa Gençlik Merkezi’nden hareket edecek araçlar; Vali Mithat Paşa Caddesi, İstiklal Caddesi, Merkez Camii, Fevzi Paşa Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Tuna Caddesi ve Sakin Caddesi güzergahından Aliağa Mezarlığı’na ulaşacak.

Jandarma Lojmanları önünden hareket edecek araçlar; Güzelhisar Sokak, Anadolu Sokak, Cengiz Topel Sokak, Rumeli Sokak, Mehmet Akif Sokak, Zübeyde Hanım Sokak, Nene Hatun Sokak, Kazım Karabekir Sokak, Samurlu Sokak, Tuna Sokak ve Sakin Sokak’tan mezarlığa ulaşacak.

Bayramın birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü günlerinde Aliağa Gençlik Merkezi önünden 10.00-12.00-14.00 ve 16.00 saatlerinde servis araçları hareket edecek; Vali Mithat Paşa Caddesi, İstiklal Caddesi, Merkez Camii, Fevzi Paşa Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Jandarma Konutları, Anadolu Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Rumeli Caddesi, Mehmet Akif Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Nene Hatun Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Samurlu Caddesi, Tuna Caddesi ve Sakin Sokak güzergahından mezarlığa ulaşacak.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu